укр / рус

НТУУ "КПІ" ІПСА
курси
англійської та німецької
мов

Якою мовою

володіти бажаєте?

Вітаємо вас

Ліцензія МОНУ серія АЄ № 270199

від 02.07.2013р.

Вам необхідно досконало володіти англійською чи німецькою мовою?
Ви вже вивчали іноземні мови, але прагнете довершеності?

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ!

 


    Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" - один з найвідоміших і найбільших університетів України та світу. 

     У нашому університеті поруч з традиційно діючими технічними та природничо-науковими факультетами відкрито ряд нових економічних, гуманітарних факультетів та відділень.  

     Навчально-науковий комплекс "Інститут прикладного системного аналізу" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" на відділенні курсової підготовки пропонує слухачам з середньою, середньою спеціальною та вищою освітою на платній основі за доступними цінами вивчати англійську та німецьку мову.

     На сьогоднішній день немає кращої інвестиції у майбутнє, ніж належна освіта, невід’ємною частиною якої є володіння іноземними мовами.

     Вивчення іноземних мов на відділенні курсової підготовки надасть можливість Вам отримати знання за певними курсовими програмами і піднятися до того рейтингу, який відкриє перед Вами нові можливості у особистому житті та кар’єрі, зробить Вас жаданими спеціалістами у самих престижних організаціях.