укр / рус

НТУУ "КПІ" ІПСА
курси
англійської та німецької
мов

Якою мовою

володіти бажаєте?

Навчальні ресурси

                                      Навчальні ресурси. 

 

         Заняття проводяться у зручних, комфортних аудиторіях. У навчальному процесі використовуються різноманітні сучасні технічні засоби навчання, новітні аудіо- та відеоматеріали.

 

         Наші курси англійської та німецької мов щотижнево проводять для наших слухачів безкоштовні заняття розмовного клубу. Теми для обговорення викладачі підбирають цікаві та актуальні. Це чудова додаткова можливість застосувати на практиці одержані знання. Заняття розраховані на різні рівні володіння англійською мовою. Відвідування цих занять нашими студентами можливе за попереднім записом. Ви можете прийти на одне заняття, декілька чи усі – залежить від наявності у Вас вільного часу та бажання. 

 

         У відеозалі демонструються відеокурси, художні фільми англомовних країн (історичні фільми, фантастика, мелодрама, детективи, комедії і багато іншого). Це – пасивне вивчення мови з метою набуття навиків її розуміння.

 

 

         Наші слухачі мають можливість користуватися бібліотечним ресурсом, який налічує величезну кількість книг неадаптованої та адаптованої художньої літератури з аудіопідтримкою. Кожного разу ми можемо допомогти Вам вибрати цікаву, змістовну книгу відповідно до Вашого рівня знань.

         Вивчаючи з нами іноземні мови, Ви зможете поглиблювати свої знання та розширювати світогляд, читаючи періодичну літературу чи книги у читальному залі.

 

         Курси      англійської  та   німецької мов НТУУ "КПІ" використовують у процесі навчання підручники видавництв Великобританії,  США, Німеччини: Oxford University  Press, Express Publishing, Cambridge Universiy Press, Longman, Macmillan Publishing, Princeton University Press, Max Hueber Verlag, Langenscheidt і т.п.