укр / рус

НТУУ "КПІ" ІПСА
курси
англійської та німецької
мов

Якою мовою

володіти бажаєте?

Викладацький склад

Викладацький склад  

          

        Головним завданням нашого відділення є постійне вдосконалення процесу вивчення мови, зробивши подолання мовного бар'єру реальним. Нас цінують за запроваджені високі стандарти викладання іноземної мови, високу кваліфікацію викладачів, які постійно підвищують свій фаховий рівень, неоціненний досвід у сфері освіти.  


На наших курсах працюють високопрофесійні викладачі з різних університетів лінгвістичних факультетів Києва. На заняттях застосовується найефективніша на сьогоднішній день комунікативна методика. Викладачі володіють здібностями створити на заняттях у групах ситуації, які мотивують розвиток мови. Від їх акторської та режисерської майстерності, уміння створити психологічно приємну та комфортну атмосферу у значній мірі залежить ефективність навчального процесу. Під час занять використовуються спеціально підібрані додаткові матеріали, виконуються різноманітні вправи на роботу у парах, міні-групах, лінгвістичні та рольові ігри, даються завдання, що розвивають Ваші здібності та навички спілкування іноземною мовою. 

 

Навчальний процес повинен приносити радість, давати задоволення, тому важливим моментом у роботі наших викладачів є індивідуальний підхід до кожного слухача. Ви матимете можливість одержувати їх слушні рекомендації, поради.

 

Вивчення англійської та німецької мов включає у себе напрацювання викладачів університетів, кращі досягнення української та світової практики. Викладачі проходили стажування у Великобританії та Німеччині, мають можливість обмінюватися досвідом з колегами університетів цих країн.